Marta Górna-Wiszniewska

Jestem certyfikowaną praktyczką metody Feldenkraisa®, założycielką Neuropracowni. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Instytucie Feldenkraisa w Wiedniu. Jestem członkinią Austriackiego Stowarzyszenia metody Feldenkraisa.

Poprzez delikatny dotyk i pracę z układem nerwowym pomagam odzyskiwać kontakt z własnym ciałem, ze sobą, uwalniać napięcia i stres, zmniejszać ból, odkrywać i uruchamiać potencjał, kreatywność, nowe możliwości.

Metodą Feldenkraisa® pracuje indywidualnie – podczas sesji „Integracji Funkcjonalnej” (delikatny, inspirujący dotyk na specjalnym stole, praca w ubraniu) oraz grupowo – podczas lekcji „Świadomości poprzez ruch (prowadzenie głosem, szukanie ruchu w sobie).

Moja praca poddawana jest regularnej superwizji u praktyków metody zlokalizowanych w Austrii i Niemczech. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach mentoringowych. Jestem również w trakcie szkolenia z terapii traumy – Somatic Expieriencing wg. Petera Levine’a.

Zapraszam osoby szukające sposobu na uwalnianie napięć, samorozwoju, wsparcia, głębokiego odpoczynku. Zapraszam osoby z dolegliwościami bólowymi, neurologicznymi, psychosomatycznymi, przed, w trakcie i po ciąży, przed i po zabiegach. Zapraszam każdego kto jest ciekawy takiej formy pracy.

Wszystko to co robię jest efektem mojego głębokiego doświadczenia. Moja praca jest moim powołaniem i spełnieniem. Prywatnie jestem żoną i mamą. Obok metody Feldenkraisa moją wielką pasją pozostaje taniec.