Magdalena Kizinkiewicz

Jestem aktorką, logopedą, reżyserką terapeutą oddechu i głosu, pedagogiem.

Wiedzę zdobywałam na studiach aktorskich w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie i logopedycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracuję nad emisją głosu w nurcie Physiological Voice Training- Flow Phonation wg dr H. Noe (który jest też moim nauczycielem).

Na stałe współpracuję jako wykładowca w Warszawska Szkoła Filmowa i reżyser oraz trener głosu z Uniwersytet Warszawski Teatr Hybrydy, jak również jako terapeuta mowy i głosu w grupie terapeutów „Słuchając Ciała”.

Moje doświadczenia zawodowe opieram również na wiedzy zdobytej podczas wielu szkoleń i warsztatów w kraju i za granicą.

Efektywnie pomagam zarówno dzieciom jak i dorosłym w poprawianiu i niwelowaniu ich wad wymowy (min. seplenienie, bruksizm, rotacyzm). Wspomagam terapie ortodontyczne poprzez: terapię języka w jego funkcjach, mioterapię, ćwiczenia odblokowujące aparat mowy, wzmacnianie funkcjonalności poszczególnych partii mięśni oddechowych.

Prowadzę cykl autorskich warsztatów Uwolnij swój głos, wykłady oraz indywidualne terapie oddechu i głosu.

Jestem przede wszystkim kobietą, która poszukując sprawności, czystości i perfekcji własnego głosu, zaczęła odkrywać ile tajemnic i piękna kryje w sobie ta jego niepowtarzalność i kruchość.

Głos stał się dla mnie drogowskazem w poszukiwaniu swobodnego oddechu, w odkrywaniu często pozamrażanych emocji, w napięciach ciała i uwalnianiu ich poprzez pracę nakierowaną na głos.

Głos jest moim przewodnikiem i papierkiem lakmusowym stanu mojej duszy, a przez to też ciała.

Towarzyszę ludziom w drodze do ich głosu.