Łukasz Goliwas

Z wykształcenia jestem inżynierem. Umysł całkowicie ścisły. W pierwszej chwili może się wydawać, że nie ma tu miejsca na intuicję wśród schematów, którymi lubię się posługiwać na co dzień w mojej pracy zawodowej.
Jednak w przestrzeni masażu włączając swoje serce i szczerą intencję ofiarowania miłości i bezwarunkowego dobra drugiej osobie, mogę obdarzyć Cię masażem, który głęboko rozluźni ciało i umysł, rozpuści napięcia, poprawi samopoczucie i pobudzi do życia.
Z wielką pasją praktykuję masaż tajski. Praca z drugim człowiekiem daje mi radość i przyjemność, a także spełnienie poprzez czynienie dobra.
Naukę masażu pobierałem u Hanny Łubek (szkoła masażu Yeshe Nuad), u której dwukrotnie ukończyłem dwunastodniowy kurs masażu tajskiego na poziomie podstawowym oraz czterodniowy kurs masażu tajskiego na poziomie zaawansowanym. Obecnie kontynuuję naukę z Alfonso Cazenave (szkoła masażu Karuna Bodywork), u którego ukończyłem dziesięciodniowy kurs współczesnego masażu tajskiego na poziomie podstawowym, a także dwukrotnie kurs masażu tajskiego dynamicznego.