Izabela Dembińska

Z wykształcenia jestem psychologiem i położną oraz trenerem świadomej pracy z ciałem w okresie okołoporodowym. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Pasjonują mnie naturalne narodziny, poród i macierzyństwo w którym mogę być przy kobiecie a nie ponad, w bliskości jej naturalnego środowiska. Wsparcie kobiet na ten moment w narodzinach w warunkach domowych oraz przygotowanie ciała rodzącej do wydarzenia jakim jest poród ze wsparciem zespołu osteopatii to droga, która mnie pasjonuje. Wspieram kobiety towarzysząc w porodach poza szpitalnych.

Jestem absolwentką wielu szkoleń i konferencji z zakresu położnictwa, pracy z ciałem. Ściśle współpracuje z Kliniką Osteopatii Słuchając Ciała w przygotowaniu kobiet do porodu nie tylko w warunkach domowych a także i szpitalnych, stosując techniki Spinning Babies, jako certyfikowana absolwentka szkoleń tej metody.

Jestem koordynatorem szkoły rodzenia w Szpitalu Praskim.

Jestem położną z wyboru, jestem położną bo ta misja narodziła się we mnie po doświadczeniu własnego porodu, jestem położną bo moja praca to mój styl życia. Pasję, przejęłam od mamy położnej.

Wierzę w dobry poród kobiety, wierze, że wiara w to, że potrafi urodzić to podstawa w pracy położnej.

Założycielka „Medical Pregnancy Training” i „Poród to ruch”- szkoleń dla profesjonalistów oraz programu dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położna“. Szkoleniowiec Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia w zakresie Standardu Opieki Okołoporodowej. Członkini Stowarzyszenia Niezależnych Położnych DOBRZE URODZENI ..
Ekspert „Pytania na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. Autorka książek „Rodzić można łatwiej” i „Pierwsze chwile z noworodkiem”, . Uczestniczka licznych wystąpień medialnych i uczestniczka szkoleń oraz konferencji z zakresu treningu w ciąży i w tematyce położnictwa. Obecnie związana z przychodnią Słuchając Ciała, Fizjo4life, i Blackroll Poland.
Położna z matki na córkę. Mama Leona i Nadii. Prowadzę stronę www.rodzimy.pl i social media na Facebook oraz Instagram.

Hasła którymi kieruje się w pracy to “pokora wobec natury i szacunek dla medycyny”