Barbara Ziombska

– terapeutka uroginekologiczna

// please see english version below //

Ukończyłam wydział fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Już na początku studiów zafascynowała mnie praca z kobietami, więc postanowiłam rozwijać się w zakresie uroginekologii. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby, która do mnie przychodzi. W przeszłości pracowałam m.in. na oddziale położniczym, co dało mi możliwość poznania potrzeb kobiet już w pierwszych dobach po urodzeniu dziecka. Chętnie wykorzystuję swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomóc innym. Zawsze staram się jak najlepiej wysłuchać i dobrać terapię dostosowaną do danej osoby.

Zajmuję się m.in.: terapią blizn po epizjotomii (nacięciu krocza) i cesarskim cięciu, rozstępem mięśnia prostego brzucha, dolegliwościami bólowymi podczas współżycia, nietrzymaniem moczu, obniżeniami narządów miednicy mniejszej, nauką prawidłowego wykonywania czynności codziennych po porodzie.

I also work with English-speaking women.

I treat e.g.: perineal tears, episiotomy, and C-section scars, diastasis recti, vaginal pain during intercourse, incontinence, pelvic organ prolapse, I teach ergonomics of daily life after childbirth.