dr n. med. Andrzej Raczyński – ginekolog

Dr n. med. Andrzej Raczyński ukończył Akademię Medyczną w 1970 roku, zaś specjalizację z położnictwa i ginekologii z wyróżnieniem zakończył w 1978 r. Później był asystentem Drugiej Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym czasie pracował wiele lat jako pracownik naukowo -badawczy i adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Następnie pracował jako starszy asystent w Szpitalu Uniwersyteckim Św. Łukasza na Malcie.

Dr n. med. Jerzy Rekosz 

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Od 1999 roku do chwili obecnej Ordynator Oddziału Kardiologii w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie przy ulicy Poznańskiej 22, a także zastępca Dyrektora ds. Medycznych. W kierowanym Oddziale Kardiologii wykonywane są nieinwazyjne badania diagnostyczne i leczenie schorzeń układu krążenia.


 

lek. Dariusz Bednarczyk – neurolog

http://www.znanylekarz.pl/dariusz-bednarczyk/neurolog/warszawa

 

lek.med Przemysław Nowak – ortopeda (USG bioderek niemowlęcych)

 Ortopeda, traumatolog, właściciel Centrum Dobrej Terapii ORTOMASTERS
http://ortomasters.pl/nasz-zespol/lekarze/#nowak

 

 Bogumiła Wiśniewska- położna, Szkoła Rodzenia

Położna z 30-letnim stażem pracująca na bloku porodowym w Szpitalu im Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego 25.  Pasjonatka swojej pracy. Przygotowuje pacjentki do porodu, do macierzyństwa, doradca laktacyjny.

 

Zapisz

Zapisz