Absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na wydziale Fizjoterapii i Rehabilitacji oraz prestiżowej Suterland College of Osteopathic Medicine. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu terapii manualnej i powięziowej, min. Łańcuchy Mięśniowe, Institut Des Chaines Et Des Techniue G.D.S.  Method, Fasical Manipulation,Proprioceptive Neuromuscular Facilitation, Kinesio Taping, Thera-BaNd, Terapi Master, Mikrokinezyterapia.

Posiada wieloletnią praktykę zawodową w holistycznym diagnozowaniu oraz leczeniu dysfunkcji układu mięśniowo -szkieletowego i trzewnego, jak również w terapii czaszkowo – krzyżowej. Specjalizuje się w leczeniu ostrych, chronicznych bólów technikami tkanek miękkich, powięzi oraz łańcuchów                  mięśniowo – stawowych. Przez lata współpracował z Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie.

Obecnie rozwija się zawodowo w Specjalistycznej Przychodni Rehabilitacyjnej ORTO. Od sześciu lat prowadzi prywatną praktykę osteopatyczną.

Studiował pod okiem wybitnych osobistości, do których zaliczają się min. JJ. Debroux, Dave Collin, Thierry Colot,  Francis Lafosse, Stephen Sandler.