Jestem fizjoterapeutką, absolwentką warszawskiego AWF. Specjalizuję się w kierunku leczenia i profilaktyki zespołów przeciążeniowych, bólu dyskopatycznego kręgosłupa, stabilizacji głębokiej kręgosłupa, korekcji postawy i neuromobilizacji nerwów obwodowych. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe przy wykorzystaniu metody Pilates. W pracy wykorzystuję techniki mięśniowo – powięziowe (Stecco – Fascial Manipulation). Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu technik osteopatycznych drenażu żylno – limfatycznego oraz wykorzystania metody Sonofeedback w zespołach bólowych i przeciążeniowych kręgosłupa. Prowadzę treningi dla kobiet w ciąży i przygotowuję je do porodu siłami natury – medical pregnancy training. Dodatkowo ukończony kurs Osteopatii Ginekologicznej, kursy z zakresu treningu dla kobiet w ciąży, treningu dna miednicy, fizjoterapii dla kobiet z problemem rozejścia mięśnia prostego brzucha (pre & post natal pilates on the mat, pelvic floor health, Carolyne Anthony, Body Control Pilates – Pregnancy training).Umiejętności zdobyte na szkoleniach i kursach pozwalają mi kompleksowo zadbać o pacjentki w ciąży i pomóc im dojść do siebie po porodzie.

Zainteresowania: snowboard, bieganie, taniec, podróże, psychologia, trening funkcjonalny, kulinaria od strony konsumpcji, a także medycyna alternatywna i dietetyka.

  • metoda Stecco – pacjenci często  skarżą się na ból bez wyraźnych przyczyn anatomicznych oraz widocznych zmian w diagnostyce obrazowej. Wyniki badań mogą nie pokazywać źródła problemu. W wielu przypadkach sprawdza się terapia powięziowa metodą Stecco. Dolegliwości ze strony układu ruchu tj. bóle kręgosłupa, stawów obwodowych, łokieć tenisisty, golfisty, bóle nadgarstków, stan po nawykowym skręcaniu st. skokowego, szczękościsk, a nawet migreny to niewielka grupa dolegliwości, które są z powodzeniem leczone manipulacją powięzi.